Grassair Dw 21 Luchtdroger 3 600 L Min 16 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2013 |
| Stocknumber | 0006106 |
| Prijs | € 1.250 |
| Opbrengst | 3.600 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 74 cm |
Beschrijving
Te koop Grassair DW 21 luchtdroger - air dryer Is volledig getest en in orde ! Direct inzetbaar ! Diverse droger, ketels en compressoren op voorraad ! Gegevens Merk : Grassair Type : DW 21 Vermogen : 3.600 L / min Maximale druk : 16 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 hertz Bouwjaar : 2005 Gewicht : 81 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 3600 l/m Doorvoer capaciteit: 3600 l/m
