Kaeser M122 Deutz 11 1 M3 Min 10 Bar 83 Kw Mobiele Diesel Compressor
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2013 |
| Stocknumber | 0005972 |
| Prijs | € 14.750 |
| Compressortype | schroef |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 9.971 h |
| Vermogen | 83 kW (113 PK) |
| Lengte | 475 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 175 cm |
Beschrijving
Te koop Kaeser M122 Deutz Silent Mobiele Diesel Compressor 11.1 m3 / min 10 Bar 83 kW Goedwerkende compressor in zeer nette staat Is volledig getest, direct inzetbaar ! Met vonkenvanger Diverse diesel compressoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Met: - Silent omkasting op aanhanger - Interne dieseltank met een inhoud van circa 170 liter - Massaschakelaar accu - Turbo - Bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Merk : Kaeser Model : M122 Artikel nr. : M122.1C Serie nr : 1082 Opbrengst : 11.1 m3 / min Werkdruk : 10 bar Bouwjaar : 2013 Gewicht : 1.975 kg Motor Merk : Deutz Type : TCD 2012 L04 2V Serie nr : 11173857 Vermogen : 83 kW / 111 PK bij 2.300 rpm Cilinders : 4 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 11.1 m3/h
