← Terug
Alup C900 Silent Zuigercompressor 5 5 Kw 750 L Min 10 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2000 |
| Stocknumber | 0005255 |
| Prijs | € 1.450 |
| Opbrengst | 750 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 10.215 h |
| Lengte | 68 cm |
| Breedte | 77 cm |
| Hoogte | 135 cm |
Beschrijving
Te koop AlupC9 5.5 PK 750 L / min 10 bar elektrische zuigercompressor Met 32 ampère 400 Volt stekkeraansluiting Is getest en in orde ! Direct inzetbaar Gegevens Merk : Alup Type : C9 Bouwjaar : 2000 Vermogen : 5.5 Kw Opbrengst : 750 L / min Maximale druk : 10 Bar Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 750 l/m
