Ecoair D102 Elektrische Schroefcompressor 75 Kw 10 000 L Min 8 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 1996 |
| Stocknumber | 0005035 |
| Prijs | € 5.750 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 10.000 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 27.930 h |
| Vermogen | 75 kW (102 PK) |
| Lengte | 116 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 171 cm |
Beschrijving
Te koop Ecoair D102 75 kW 10.000 L / min 8 Bar Elektrische Schroefcompressor Meerdere modellen en vermogens van compressoren, drogers, ketel etc. direct uit voorraad leverbaar ! Gegevens Merk : Ecoair Type : D102 Serie nr : 1090143 Vermogen : 75 kW Luchtopbrengst : 10.000 L / min Maximale werkdruk : 8 bar Voltage : 400 Volt Frequentie : 50 Hertz Fasen : 3 Toerental : 2.940 rpm Gewicht : 1.325 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 10000 l/m
