← Terug
Atlas Copco 250 Liter 11 Bar Luchtketel Gegalvaniseerd Air Tank Verticaal
| Categorie | Compressor |
| Stocknumber | 0004950 |
| Prijs | € 595 |
| Compressortype | schroef |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 186 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 80 cm |
Beschrijving
Te koop Horizontale luchtketel 900 liter 16 Bar gegalvaniseerd Gegevens Inhoud : 900 liter Maximale druk : 16 Bar Afmetingen : 78x 78 x 230 ( L x B x H in cm ) Gewicht : circa 200 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
