Grassair S218 10 Elektrische 75 Kw 10 000 L Min Silent Schroefcompressor
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2000 |
| Stocknumber | 0004459 |
| Prijs | € 5.250 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 10.000 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 35.000 h |
| Vermogen | 75 kW (102 PK) |
| Lengte | 195 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 188 cm |
Beschrijving
Te koop Grassair S218.10 Elektrische 75 kW 10.000 L / min 10 Bar Silent Schroefcompressor Schroefblok is 2 jaar geleden vernieuwd ! In goede staat ! Is getest en in orde ! Gegevens Merk : Grassair Type : S218.10 Serie nr : 2181009000056 Bouwjaar : 2000 ( schroefblok 2019 ) Vermogen : 75 kW Opbrengst : 10.000 L / min Maximale druk : 10 Bar Voltage : 400 Volt Frequentie : 50 Hertz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld. Doorvoer capaciteit: 10000 l/m
