← Terug
Daf Dkt 1160 A 206 Kw 280 Pk Diesel Motor Boegschroef Engine As New
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0006804 |
| Prijs | € 8.950 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 206 kW (280 PK) |
| Gewicht | 1.500 kg |
| Lengte | 275 cm |
| Breedte | 125 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop DAF DKT 1160 A Boegschroef Motor 206 kW / 280 PK 6 cilinder dieselmotor DAF motor te gebruiken als boegschroef motor Motor in perfecte staat ! Heeft slechts circa 54 draaiuren ! Olie zit nog blank in het carter ! Is getest en draait perfect, zie video ! Gegevens Merk : DAF Type : DKT 1160 A Motor nr : F 95392 Vermogen : 206 kW / 280 PK Cilinders : 6 Gewicht : circa 1.500 kg Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Gewicht: 1500 kg
