John Deere 6068 Hf 120 6 Cilinder Diesel Motor 240 Pk
| Categorie | Motor |
| Bouwjaar | 2021 |
| Stocknumber | 0006650 |
| Prijs | € 3.750 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 177 kW (240 PK) |
| Gewicht | 750 kg |
| Lengte | 160 cm |
| Breedte | 87 cm |
| Hoogte | 113 cm |
Beschrijving
Te koop John Deere 6068 HF 120 Diesel Motor max 240 PK Ex firepack brandblus waterpomp uit bouwjaar 2021 Motor heeft wat werk nodig, enkele delen zijn verbrand Motor Merk : John Deere Type : 6068 HF 120 Serie nr. : CD6068B162879 Vermogen : max 240 pk bij 2100 rpm Koeling : Watergekoeld Cilinders : 6 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een machine met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld. Gewicht: 750 kg
