Deutz Bf6M 1013 Ec 139 Kw 186 Pk Diesel Motor Engine
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0006622 |
| Prijs | € 5.750 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 137 kW (186 PK) |
| Gewicht | 400 kg |
| Lengte | 125 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Deutz BF6M 1013 EC diesel motor 139 kW / 186 PK Diesel Engine Motor compleet met losse intercooler Voorzien van motorcomputer Motor Merk : Deutz Type : BF6M 1013 EC Serie nr. : 10921702 Vermogen : 139 kW / 186 PK (bij 1500 RPM) circa 265 PK bij 2300 RPM Koeling : Watergekoeld Cilinders : 6 Toerental : 1.500 rpm (maar is desgewenst uiteraard naar hoger en lager te veranderen) Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een machine met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld. Gewicht: 400 kg
