← Terug
Iveco 8141 Diesel Motor 4 Cilinder 53 Kw 74 Pk Diesel Engine
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0005051 |
| Prijs | € 2.650 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 54 kW (74 PK) |
| Gewicht | 300 kg |
| Lengte | 91 cm |
| Breedte | 74 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Iveco 8141 Diesel motor 4 cilinder 53 kW / 74 PK Motor verkeerd in goede staat Start goed en loopt netjes Gegevens Merk : Iveco Type : 8141 Vermogen : circa 53 kW / 74 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Gewicht: 300 kg
