← Terug
Vetus M2 Vetus 11 Pk Marine Diesel Motor Twindisc Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004948 |
| Prijs | € 1.750 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 8 kW (11 PK) |
| Gewicht | 200 kg |
| Lengte | 77 cm |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 54 cm |
Beschrijving
Te koop Vetus Diesel M2 Marine Diesel Motor 11 PK Marine Diesel motor met Twindisc Keerkoppeling Diversen marine motoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons completet aanbod ! Gegevens Merk : Vetus Diesel Type : M2 Vermogen : 11 PK Keerkoppeling Merk : Twindisc Model : TMC 40 M Serie nr : 159488 Ratio : 2 Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Gewicht: 200 kg
