← Terug
Kubota 2 Cilinder 9 Pk Marine Motor Met Zf Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004912 |
| Prijs | € 2.450 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 7 kW (9 PK) |
| Gewicht | 200 kg |
| Lengte | 84 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Hoogte | 54 cm |
Beschrijving
Te koop Kubota 2 cilinder marine diesel motor met ZF keerkoppeling Circa 9 PK Met ZF Keerkoppeling / gearbox Motor Merk : Kubota Cilinders : 2 Vermogen : circa 9 PK Keerkoppeling Merk : ZF Model : BW6M30 Fabr. nr : 16966 Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Gewicht: 200 kg
