← Terug
Ruggerini Micr051 Ht Twindisc 16 Pk Marine Motor Met Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004594 |
| Prijs | € 1.750 |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Ruggerini 16 PK Marine Diesel motor met Twin Disc Keerkoppeling Nieuw en ongebuikt ! Diversen marine motoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons completet aanbod ! Gegevens Merk : Ruggerini Type : MICR051HT Serie nr : 0407/501117 Vermogen : 16 PK Toerental : 3.000 rpm Keerkoppeling Merk : Twin Disc Model : TMC 40 AC Serie nr : 118186 Ratio : 2 Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
