← Terug
Lohmann Stolterfoht Gus 315 A Keerkoppeling 450 Pk Ratio 3 1 Marine Gearbox
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004423 |
| Prijs | € 3.950 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 331 kW (450 PK) |
| Lengte | 110 cm |
| Breedte | 125 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Lohmann & Stolterfoht gearbox Marine Keerkoppeling 612 PK Optioneel leverbaar met Deutz BF12M 716 612 PK diesel motor Vraag naar de mogelijkheden. Totaalprijs Deutz 716 motor + Lohmann & Stolterfoht keerkoppeling : € 10.500,- ex Btw Merk : Lohmann & Stolterfoht Model : GUS 355A/1335 Ratio : 3 : 1 Vermogen : 565 PK Toerental : 1.225 rpm Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
