← Terug
Mitsubishi Sol%25C3%25A9 L2E 11 Pk Diesel Marine Motor Met Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004421 |
| Prijs | € 3.750 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 8 kW (11 PK) |
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Mitsubishi Solé L2E 11 PK Marine diesel motor met keerkoppeling In zeer nette staat ! Compleet met besturing, keerkoppeling en schroefas Diverse losse marine motoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons completet aanbod ! Gegevens Merk : Mitsubishi Solé Type : L2E Vermogen : 11 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
