← Terug
Caterpillar Vetus M205 7 7 Kw 10 5 Pk Marine Diesel Motor Met Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004420 |
| Prijs | € 3.750 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 8 kW (11 PK) |
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Vetus Diesel M205 10.5 PK Marine Diesel motor met Keerkoppeling In zeer nette staat ! Diversen marine motoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons completet aanbod ! Gegevens Merk : Vetus Diesel Type : M205 Serie nr : 7436 Vermogen : 10.5 PK Toerental : 3.600 rpm Keerkoppeling Ratio : 2 : 1 Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
