← Terug
Mitsubishi S3E 2 25 Pk Marine Diesel Motor Met Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004358 |
| Prijs | € 2.450 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 18 kW (25 PK) |
| Lengte | 201 cm |
| Breedte | 63 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Mitsubishi S3E-2 25 PK Marine diesel motor met keerkoppeling Is getest en in orde Diesel motor is gemariniseerd en compleet met keerkoppeling Met Newage 160VR2 keerkoppeling Motor Merk : Mitsubishi Type : S3E-2 Serie nr : 411 Vermogen : 25 PK Cilinders : 3 Toerental : 1.500 rpm Keerkoppeling Merk : Newage Coventry Type : 160VR2 Serie nr : 0505545F00322 Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
