← Terug
Volvo C 10 Marine 10 Pk Benzine Motor Met Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004340 |
| Prijs | € 1.450 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 7 kW (10 PK) |
| Lengte | 87 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 59 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Volvo Penta C-10 Marine 10 PK Benzine motor met keerkoppeling Uitlaatspruitstuk is gescheurd Diverse motoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Gegevens Merk : Volvo Penta Type : C-10 Serie nr : 41893 Vermogen : 10 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
