← Terug
Lohmann Stolterfoht Gus 355 A Gearbox 565 Pk Ratio 3 1 Marine Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004308 |
| Prijs | € 7.950 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 416 kW (565 PK) |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 125 cm |
| Hoogte | 105 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Lohmann & Stolterfoht gearbox Marine Keerkoppeling 565 PK Optioneel leverbaar met Caterpillar D379 V8 625PK Marine Diesel motor ( zie foto's ) Totaalprijs Caterpillar D379 motor + Lohmann & Stolterfoht keerkoppeling : € 15.000,- ex Btw Merk : Lohmann & Stolterfoht Model : GUS 355A/1335 Ratio : 3 : 1 Vermogen : 565PK Toerental : 1.225 rpm Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
