← Terug
Newage Coventry 160Svr3 Keerkoppeling Tot 140 Pk Ratio 2 00 1 Marine Gearbox
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004186 |
| Prijs | € 1.250 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 103 kW (140 PK) |
| Lengte | 36 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 27 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Newage Coventry 160SVR3 Keerkoppeling Marine Gearbox In zeer goede staat Merk : Newage Coventry Model : 160 SVR3 Serie nr : 501340 F0119 Ratio : 2.00 / 1 Vermogen : circa 140 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
