← Terug
Twin Disc Tm 345 A Keerkoppeling 128 Pk Ratio 2 00 1 Gearbox Marine New
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0004183 |
| Prijs | € 2.750 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 94 kW (128 PK) |
| Lengte | 38 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Twin Disc TM 345 A Keerkoppeling - Gearbox Is volledig nieuw ! Merk : Twin Disc Model : TM 345 A Serie nr : 184060 Ratio : 2.00 / 1 Vermogen : circa 128 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
