← Terug
Keerkoppeling Guascor S A R 140 Tot 700 Pk Ratio 1 4 Keerkoppeling As New
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0003926 |
| Prijs | € 4.950 |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 515 kW (700 PK) |
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Guascor S.A. keerkoppeling voor 700 PK motor In zeer goede staat Merk : Guascor Model : R-140 Serie nr : 12022 Ratio : 1 / 4 Vermogen : circa 700 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe machines bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
