← Terug
Lister Stw 3 35 Pk Marine Diesel Motor Met Keerkoppeling
| Categorie | Motor |
| Stocknumber | 0003546 |
| Prijs | € 4.750 |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 117 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Lister STW 3 Marine diesel motor met keerkoppeling Is getest en in orde Zeer nette motor Direct inzetbaar ! Motor Merk : Lister Type : STW 3 87 Vermogen : 35 PK Koeling : Watergekoeld Cilinders : 3 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
