Mtu 12V 2000 633 Pk 12V 2000 633 Pk Diesel Engine
| Categorie | Motor |
| Bouwjaar | 2000 |
| Stocknumber | 0002826 |
| Prijs | € 12.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 466 kW (633 PK) |
| Lengte | 197 cm |
| Breedte | 152 cm |
| Hoogte | 170 cm |
Beschrijving
Te koop MTU 12V 2000 633 PK diesel motor Motor is getest en werkt uitstekend ! 10 x st0uks op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Optioneel leverbaar met originele radiator Afmetingen radiator : 145 x 62 x 178 ( L x B x H in cm ) Merk : MTU Type : 12V2000 Motor nr : 535 101 218 Vermogen : 465 kW / 633 PK Bouwjaar : 2002 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een machine met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
