Aichi Sr18A Isuzu Diesel 20 Meter Rups Telescoop Hoogwerker
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2008 |
| Stocknumber | 0006801 |
| Prijs | € 18.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 7.046 h |
| Lengte | 917 cm |
| Breedte | 246 cm |
| Hoogte | 235 cm |
| Werkhoogte (cm) | 2.000 cm |
| Hefhoogte (cm) | 1.800 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 227 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Aichi SR18A Isuzu Diesel Rups Telescoop Hoogwerker 20 meter werkhoogte 2 stuks op voorraad ! Neem vrijblijvend contact op voor de actuele voorraad Machines zijn in zeer nette staat, voorzien van grote onderhoudsbeurt Voorzien van nieuwe olie, filters accu's etc. Direct inzetbaar ! Stalen rupsen in goede nstaat, prockets en tanwielen goed Aandrijving goed ! Rubberen inlegplaten wat versleten, rups ook zonder te gebruiklen Compleet met 230 Votl hydrauliekgenerator ! Met aansluiting in werkbak Specificaties Merk : Aichi Type : SR18A Serie nr : 714229 Gewicht : 12.800 kg Bouwjaar : 2008 Maximale werkhoogte : 20 meter Maximaal laadgewicht : 227 kg ( 2 personen + gereedschap ) motor : Merk : Isuzu Type : A 4JB1 Toerental : 2.400 rpm Vermogen : 44 kW / 59 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe hoogwerkers bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
