Jlg 450Aj Deutz 16 Meter Werkhoogte 4 X 4 Knikarm Diesel Hoogwerker
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2011 |
| Stocknumber | 0006653 |
| Prijs | € 21.950 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 2.360 h |
| Lengte | 658 cm |
| Breedte | 234 cm |
| Hoogte | 230 cm |
| Werkhoogte (cm) | 1.600 cm |
| Hefhoogte (cm) | 1.400 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 230 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop JLG 450 AJ Deutz 4 x 4 Diesel 16 meter werkhoogte Knikarm Hoogwerker Zeer nette hoogwerker in goede staat! Hoogwerker is 4 x 4 aangedreven ! Is getest, direct inzetbaar ! Gegevens : Merk : JLG Model : 450AJ Serie nr : 0300152950 Bouwjaar : 2011 Maximaal laadvermogen : 230 kg ( 2 personen + gereedschap ) Werkhoogte : 16 meter Gewicht : circa 7.240 kg Afmetingen transport : 658 x 234 x 230 ( L x B x H in cm ) Motor Merk : Deutz Type : D2011L03 Serie nr. : 11166400 Vermogen : 36.4 kW / 49 PK Cilinders : 3 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een machine met specifieke technische eisen, neem dan vrijblijvend contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
