Haulotte Ha21Tx Hatz Diesel 21 Meter Telescoop Hoogwerker
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2000 |
| Stocknumber | 0006624 |
| Prijs | € 18.500 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 6.683 h |
| Lengte | 910 cm |
| Breedte | 248 cm |
| Hoogte | 286 cm |
| Werkhoogte (cm) | 2.100 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 230 kg |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Haulotte HX21TX Hatz Diesel Telescoop Hoogwerker 21 meter werkhoogte Inruil machine in goedwerkende staat Gegeven afmetingen zijn in transportstand. Specificaties Merk : Haulotte Type : HA21TX Serie nr : 2420 Gewicht : 13.100 kg Bouwjaar : 2000 Maximale werkhoogte : 21 meter Maximaal laadgewicht : 230 kg ( 2 personen + gereedschap ) motor : Merk : Hatz Type : 3L41C Silentpack serie nr : 1031299004058 Toerental : 2.400 rpm Vermogen : 39 kW / 53 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe hoogwerkers bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
