Skyjack Sjiii 3219 Elektra Schaarhoogwerker 7 6 Meter Werkhoogte
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2016 |
| Stocknumber | 0005816 |
| Prijs | € 3.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 236 h |
| Max. gewicht | 1.312 kg |
| Lengte | 182 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 210 cm |
| Werkhoogte (cm) | 760 cm |
| Hefhoogte (cm) | 560 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 227 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Skyjack SJIII3219 Elektra Schaarhoogwerker 7.6 meter werkhoogte 21 stuks op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Alle hoogwerkers van bouwjaar 2016, urenstanden variëren tussen 23 en 244 uur In zeer goede staat Direct inzetbaar Hoogwerkers zijn gecontroleerd en getest. Met interne acculader Met uitschuifbaar dek Merk : Skyjack Type : SJIII3219 Maximale werkhoogte : 7.6 meter Maximale platformhoogte : 5.6 meter Hefcapaciteit : 230 kg Batterijspanning : 24 Volt Bouwjaar : 2016 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
