Magni Es1008 Ac Elektra Schaarhoogwerker 10 Meter Werkhoogte New
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2024 |
| Stocknumber | 0005759 |
| Prijs | € 14.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 248 cm |
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 236 cm |
| Werkhoogte (cm) | 1.000 cm |
| Hefhoogte (cm) | 800 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 230 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Magni ES1008AC 10 meter Elektrische Schaarhoogwerker Nieuwe hoogwerker ! 2024 Compleet met interne 230 volt acculader Met uitschuifbaar dek Voorzien van aparte voeding voor 230 volt in werkbak Gegevens: Merk : Magni Model : ES1008AC Serie nr : JPAC024A00406 Voltage : 24 volt Max werkhoogte : 10 meter Gewicht : 2.230 kg Bouwjaar : 2024 Geleverd compleet met: – Keuring – Handboek – Gebruikersinstructie – CE Certificaat TECHNISCHE SPECIFICATIES Draagvermogen: 230 kg Draagvermogen wanneer uitgeschoven: 113 kg Max. aantal personen (binnen/buiten): 2/0 Werkhoogte: 10 m Hoogte vloerniveau werkplatform: 8 m Totale lengte: 2,48 m Totale breedte: 0,83 m Totale hoogte (reling omhoog): 2,36 m Transporthoogte (reling omlaag): 2 m Lengte werkplatform: 2,27 m Breedte werkplatform: 0,81 m Werkplatformverlenging: 0,90 m Bodemvrijheid (opslag): 10 cm Bodemvrijheid (verhoogd): 1,90 cm Wielbasis: 1,87 m Transmissie: Elektrisch Draaicirkel (buiten): 2,10 m Rijmotoren: 2x24VAC/0,87 kW Hefmotoren: 24 VAC/3,5 kW Rijsnelheid (opslag): 5 km/h Rijsnelheid (verhoogd): 0,80 km/h Accuvermogen: 24V/185Ah Ingebouwde acculader: 24V/30A Klimvermogen: 25% Max. hellingshoek werk: 1,5°/3° Non-marking banden: 381x127 Gewicht (CE): 2.230 kg Aandrijving: Elektrisch Hefsysteem: Hydraulisch Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
