Niftylift Hr 15 Nde Kubota Diesel Hybride Knikarm Hoogwerker 15 6 Meter Werkhoogte
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2007 |
| Stocknumber | 0005528 |
| Prijs | € 18.950 |
| Brandstof | Diesel / Electrisch |
| Bedrijfsuren | 197 h |
| Lengte | 605 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 210 cm |
| Werkhoogte (cm) | 1.560 cm |
| Hefhoogte (cm) | 1.360 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 225 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Nifty HR 15 NDE Hybride Kubota Diesel Elektra Knikarm Hoogwerker 15.6 meter werkhoogte Perfect voor zowel binnen als buiten gebruik door compacte afmetingen Hybride ! Dus zowel elektrisch als op diesel te gebruiken Hier kunt u eenvoudig tussen wisselen gedurende het werk Zeer nette hoogwerker in perfecte staat! Is getest, direct inzetbaar ! Ideale machine vanwege de compacte afmetingen en de werkhoogte van 15.6 meter ! Banden in perfecte staat Inclusief interne acculader Gegevens : Merk : Nifty Model : HR 15 NDE Serie nr : 15 15607 Bouwjaar : 2007 Maximaal laadvermogen : 225 kg ( 2 personen + gereedschap ) Werkhoogte : 15.6 meter Gewicht : 6.350 kg Voltage : 48 Volt Motor Merk : Kubota Type : D722 Serie nr : 6P2349 Vermogen : 15 kW bij 3.600 rpm Cilinders : 3 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een machine met specifieke technische eisen, neem dan vrijblijvend contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
