Genie S 60 Deutz Diesel 4 X 4 Telescoophoogwerker 17 6 Meter Werkhoogte
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2000 |
| Stocknumber | 0004914 |
| Prijs | € 15.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 8.111 h |
| Max. gewicht | 12.447 kg |
| Laadgewicht | 272 kg |
| Gewicht | 12.175 kg |
| Lengte | 820 cm |
| Breedte | 242 cm |
| Hoogte | 270 cm |
| Werkhoogte (cm) | 1.760 cm |
| Hefhoogte (cm) | 1.560 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 272 kg |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop JLG S-60 Deutz Diesel 4 x 4 Telescoop Hoogwerker 17.6 meter werkhoogte Machine is 4 x 4 ! Nette, goedwerkende machine Gegeven afmetingen zijn in transportstand. Specificaties : Merk : JLG Type : S-60 Serie nr : S60-5704 Gewicht : 12.175 kg Bouwjaar : 2000 Maximale werkhoogte : 17.6 meter Maximaal laadgewicht : 272 kg ( 2 personen + gereedschap ) motor : Merk : Deutz Type : F4M 1011 F serie nr : 00451285 Toerental : 2.800 rpm Vermogen : 40kW / 54 PK Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe hoogwerkers bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
