Genie Gs 1932 Elektrische Schaarhoogwerker 7 8 Meter Werkhoogte Accu%2527S 2022
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2007 |
| Stocknumber | 0004817 |
| Prijs | € 6.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 799 h |
| Vermogen | 3 kW (4 PK) |
| Max. gewicht | 1.948 kg |
| Laadgewicht | 435 kg |
| Gewicht | 1.513 kg |
| Lengte | 184 cm |
| Breedte | 82 cm |
| Hoogte | 210 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 435 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Genie GS 1932 Elektrische Schaarhoogwerker 7.8 meter werkhoogte, nieuwe accu's ! In zeer goede staat ! Voorzien van nieuwe accu's ! 2022 ! Met slechts 799 uren ! 3 stuks op voorraad ! Direct inzetbaar ! Merk : Genie Type : GS 1932 Serie nr : GS3007A-91777 Maximale werkhoogte : 7.8 meter Maximale platformhoogte : 5.8 meter Hefcapaciteit : 435 kg Batterijspanning : 24 Volt Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
