← Terug
Genie V2470 E Elektra 4X2 Schaarhoogwerker 10 Meter Werkhoogte
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 1991 |
| Stocknumber | 0004642 |
| Prijs | € 5.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 1.166 h |
| Max. gewicht | 4.065 kg |
| Laadgewicht | 565 kg |
| Gewicht | 3.500 kg |
| Lengte | 335 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 238 cm |
| Werkhoogte (cm) | 1.000 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 565 kg |
Beschrijving
Te koop Genie V2470 / E Elektra Schaarhoogwerker 10 meter werkhoogte Inruil machine, wel getest en alle functies werken naar behoren. Accu's zijn aan vervanging toe. Merk : Genie Type : V2470/E Serie nr : 3789-1683 Maximale werkhoogte : 10 meter Maximale platformhoogte : 8 meter Hefcapaciteit : 565 kg Batterijspanning : 24 Volt Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
