Jlg M3369 Hybride Elektra Diesel 12 Meter Werkhoogte Schaarhoogwerker Overstock 4 Uur As New
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2015 |
| Stocknumber | 0004592 |
| Prijs | € 23.950 |
| Brandstof | Hybride |
| Bedrijfsuren | 4 h |
| Lengte | 310 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Werkhoogte (cm) | 1.200 cm |
| Hefhoogte (cm) | 1.000 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 450 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop JLG M3369 Hybride Kubota diesel / Elektra Schaarhoogwerker 12 meter werkhoogte Hoogwerker verkeerd in nieuwstaat Slecht 4 testuren ! Is volledig getest en nagezien door onze technici Direct inzetbaar / te verhuren ! Voorzien van nieuwe accu's Compleet met Kubota 5 kW generatorset / aggregaat Merk : JLG Type : M3369 Serie nr : 0200252403 Maximale werkhoogte : 12 meter Maximale platformhoogte : 10 meter Hefcapaciteit : 450 kg Batterijspanning : 48 Volt Motor Merk : Kubota Model : OC60-EF02 Vermogen : 4.5 kW bij 3.600 rpm Koeling : Watergekoeld Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
