← Terug
Haulotte Optimum 8 Elektrische Schaarhoogwerker 7 8 Meter Werkhoogte Als Nieuw 28 Uur
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2016 |
| Stocknumber | 0004577 |
| Prijs | € 11.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 28 h |
| Vermogen | 4 kW (5 PK) |
| Lengte | 190 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 198 cm |
| Werkhoogte (cm) | 780 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 230 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Haulotte Optimum 8 Elektrische Schaarhoogwerker 7.8 meter werkhoogte Voor levering voorzien van nieuwe accu's Met slechts 28 uren ! Direct inzetbaar ! Merk : Genie Type : Optimum 8 Serie nr : CE159451 Maximale werkhoogte : 7.8 meter Maximale platformhoogte : 5.8 meter Hefcapaciteit : 230 kg Batterijspanning : 24 Volt Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
