← Terug
Genie Gs 1932 Elektrische Schaarhoogwerker 7 8 Meter Werkhoogte 538 Uur
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2003 |
| Stocknumber | 0004517 |
| Prijs | € 5.450 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 538 h |
| Lengte | 183 cm |
| Breedte | 81 cm |
| Hoogte | 210 cm |
| Hefhoogte (cm) | 58 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 435 kg |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Genie GS 1932 Elektrische Schaarhoogwerker 7.8 meter werkhoogte In zeer goede staat ! Met slechts 538 uren ! 2 stuks op voorraad ! Direct inzetbaar ! Merk : Genie Type : GS 1932 Serie nr : GS3003-60822 Maximale werkhoogte : 7.8 meter Maximale platformhoogte : 5.8 meter Hefcapaciteit : 435 kg Batterijspanning : 24 Volt Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
