Jcb Aj125D Diesel Telescoop Hoogwerker 40 Meter Werkhoogte As New
| Categorie | Hoogwerker |
| Bouwjaar | 2020 |
| Stocknumber | 0004210 |
| Prijs | € 98.500 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 3 h |
| Lengte | 1.402 cm |
| Breedte | 249 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 250 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop JCB AJ125D Diesel telescoop hoogwerker als nieuw 2020 ! Demo! Normale prijs circa 185.000 euro ex btw Nu slechts 128.500 euro ex btw Hoogwerker verkeerd in nieuwstaat ! Slechts 03 testuren ! Demo ! Uniek exemplaar met een werkhoogte van 40 meter ! Zeer compleet uitgevoerd als 4 x 4 x 4 In breedte Verstelbare wielen in de breedte zodat deze hoogwerker op "normale" dieplader geladen kan worden. Direct leverbaar ! Gegevens : Merk : JCB Type : AJ125D Serie nr : 00002539504 Bouwjaar : 2020 Werkhoogte : 40.1 meter Gewicht : 20.300 kg Capaciteit : 250 kg Brandstof : Diesel Motor : Kohler 4-cil turbodiesel (Duitse makelij). Machine word met 1x jaar garantie op de motor en met keuring verkocht. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe hoogwerkers bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
