Cummins Kta 38 G5 Leroy Somer 1250 Kva Silent Generatorset In 20 Ft Container New
| Categorie | Generator set |
| Bouwjaar | 2025 |
| Stocknumber | 0006590 |
| Prijs | € 159.950 |
| Fuel | Diesel |
| Power (kva) | 1.250 kVA |
| Supply voltage | 400 V |
| Weight | 13.000 kg |
| Length | 605 cm |
| Width | 244 cm |
| Height | 259 cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Beschrijving
Te koop Silent Cummins KTA 38 G5 Leroy Somer 1250 kVA Silent generatorset in 20 ft HQ container 2 stuks op voorraad ! Nieuwe Cummins 1250 kVA Silent gensets in 20 ft high cube containers ! Met: - Automatic Power breaker (te gebruiken met en zonder synchronisatie) - Motorverwarming - Silent 20 ft container - Interne dieseltank met een inhoud van circa 1720 liter - Lekbak - Automatische start en handmatige start - Diverse stekkeraansluitingen - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Carter aftap pomp - Massaschakelaar accu - Intercooler - Turbo - Motorbeveiliging - Acculader - Digitaal Deep Sea Electronics DSE bedieningspaneel - machine kan lang en kort parallel / synchroniseren - Met intern uitlaat systeem Bouwjaar : 2025 Afmetingen : 605 x 244 x 259 ( L x B x H in cm ) Gewicht : 13.000 kg Geluidsniveau : 75 DB Brandstoftank : 1720 liter Motor Merk : Cummins Type : KTA 38 G5 Koeling : Watergekoeld Cilinders : 12 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Leroy Somer Type : LSA 50.2 M6 Vermogen : 1136 kVA continue, 1250 kVA standby Ampère : 1804 Amp Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
