Perkins Leroy Somer 22 Kva Silent Noodstroom Systeem Generatorset Nsa Xxl Tank Met Ats New
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2026 |
| Stocknumber | 0006339 |
| Prijs | € 12.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 22 kVA |
| Vermogen | 18 kW (25 PK) |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 675 kg |
| Lengte | 158 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Perkins Leroy Somer 22 kVA noodstroom generatorset Levering nieuw overstock is 11.750 euro ex btw levering nieuw 2026 is 12.750 euro ex btw Complete noodstroom installatie ! Nieuwe 22 kVA Silent generatorset compleet met automatisch netovername paneel Hiermee is uw woning of bedrijfspand ten alle tijden voorbereid op stroomuitval ! Voorzien van xxl 300 liter dieseltank ! 75 draaiuren autonomiteit bij 75 % belasting Meerdere stuks op voorraad ! Top kwaliteit machines, originele Europese machines EU ( Italië ) Met: - Silent - Interne dieseltank met een inhoud van circa 300 liter - Lekbak - Automatische start en handmatige start - Automatische netovername 32 Ampère - Motorbeveiliging - Digitaal Comap bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Set Merk : CGM Model ; 20P Serie nr. : 25511/22 Afmetingen : 158 x 70 x 157 ( L x B x H in cm ) Gewicht : 675 kg Motor Merk : Perkins Type : 404A-2201 Serie nr. : U940270H Koeling : Watergekoeld Cilinders : 4 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Leroy Somer / Nidec Type : TAL 040F J 6S/4 Serie nr : 39328900021 Vermogen : 20 kVA continue, 22 kVA standby Ampère : 28 Amp continue, 32 Amp standby Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
