Caterpillar De18E3 C2 2B 18 Kva Silent Generatorset Cat New
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2023 |
| Stocknumber | 0005989 |
| Prijs | € 11.950 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 18 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 706 kg |
| Lengte | 170 cm |
| Breedte | 88 cm |
| Hoogte | 127 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Caterpillar DE18E3 C2.2B 18 kVA Silent generatorset CAT New ! New Caterpillar generatorset available from stock ! Nieuwe Caterpillar generatoren leverbaar uit voorraad ! Van 13.5 tot 500 kVA beschikbaar ! Met: - Silent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van circa 55 liter - Automatische start en handmatige start - Motorbeveiliging - Acculader - Digitaal bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : Caterpillar Type : D2.2B Koeling : Watergekoeld Cilinders : 3 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Caterpillar Vermogen : 18 kVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
