Diesel Diesel Generator Uk 9500 5 5 Kw 230 En 400 Volt Silent Diesel Generator New
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2024 |
| Stocknumber | 0005929 |
| Prijs | € 1.250 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 7 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 95 kg |
| Lengte | 95 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop UK0-Diesel 9500 Silent 5.5 kW Diesel generatorset 400 Volt Partij nieuwe Silent generatorsets 3 fasen Circa 20 stuks op voorraad ! Compleet met stekkeraansluitingen ! 16 Amp 400 Volt Elektrisch gestart ! Machines op verrijdbaar onderstel, gemakkelijk te verplaatsen Motor Koeling : Luchtgekoeld Diesel Cilinders : 1 Toerental : 3.000 rpm Generator Vermogen : 5.5 kW / 7 kVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
