Yanmar Stage 5 Stamford 17 5 Rental Silent Generatorset Stage V New
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2024 |
| Stocknumber | 0005633 |
| Prijs | € 12.950 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 17 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 952 kg |
| Lengte | 215 cm |
| Breedte | 103 cm |
| Hoogte | 133 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Yanmar 4TNV88BIHR Stamford 17.5 kVA Stage 5 Rental Silent Generatorset Stage V New ! Alle vermogens Stage V / 5 leverbaar, neem geheel vrijblijvend contact op! Zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod! Met: - Silent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van circa 100 liter (autonomie bij 75 % belasting : 27 uur ) - Lekbak - Automatische start en handmatige start - Diverse stekkeraansluitingen - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Carter aftap pomp - Motorbeveiliging - Digitaal bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : Yanmar Type : 4TNV88BIHR Koeling : Watergekoeld Cilinders : 4 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Stamford Vermogen : 17.5 kVA Ampère : 25 Amp Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
