Himoinsa Yanmar Stamford Hyw 8 Supersilent
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2026 |
| Stocknumber | 0005363 |
| Prijs | € 9.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 8 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 447 kg |
| Lengte | 148 cm |
| Breedte | 76 cm |
| Hoogte | 105 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Himoinsa Yanmar Stamford 8,3 kVA Supersilent generatorset Stage 5 ! Diverse vermogens en aantallen op voorraad, neem contact op ! Prachtige Supersilent Himoinsa Yanmar generatorsets uit voorraad leverbaar. Vermogens : 8, 13, 19 kVA, 35 kVA en 45 kVA Optioneel leverbaar met ingebouwde en aangesloten socketbox met diverse stekkeraansluitingen. Met: - Supersilent omkasting - Interne dieseltank met inhoud van 60 liter - Lekbak - Automatische start en handmatige start - Diverse stekkeraansluitingen ( ingebouwde stekkerbox vraag naar de mogelijkheden ) - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Carter aftap pomp - Massaschakelaar accu (optioneel) - Motorbeveiliging - Digitaal Deap Sea Electronics DSE bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : Yanmar Vermogen : 9 kW Koeling : Watergekoeld Cilinders : 4 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Stamford Vermogen : 8,3 kVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
