Mitsubishi S12H Pta Leroy Somer 1100 Kva Supersilent Generatorset In 20 Ft Container New
| Categorie | Generator set |
| Bouwjaar | 2023 |
| Stocknumber | 0005277 |
| Prijs | € 127.500 |
| Fuel | Diesel |
| Power (kva) | 1.100 kVA |
| Supply voltage | 400 V |
| Weight | 12.868 kg |
| Length | 610 cm |
| Width | 244 cm |
| Height | 289 cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Beschrijving
Te koop Mitsubishi S12H-PTA Leroy Somer 1100 kVA Silent generatorset in 20 ft container Mooi complete 1100 kVA nieuwe Silent generatorset in 20 ft container Met: - 1600 Ampère breaker - Motorverwarming - Supersilent geisoleerde 20 ft high cube container 85Db - Interne dieseltank met een inhoud van circa 1000 liter - Automatische start en handmatige start - Carter aftap pomp - Massaschakelaar accu - Intercooler - Turbo - Motorbeveiliging - Acculader - Digitaal DSE bedieningspaneel - Met voorbereiding synchronisatie - Met uitlaat systeem Motor Merk : Mitsubishi Type : S12H-PTA Koeling : Watergekoeld Cilinders : 12 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Leroy Somer Type : LSA 49.3 L10 Vermogen : 1000 kVA continue, 1100 kVA standby Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
