Himoinsa Hyw 13 Yanmar Mecc Alte Spa 13 Kva Supersilent Generatorset Stage 5 New
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2026 |
| Stocknumber | 0005130 |
| Prijs | € 10.950 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 13 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 621 kg |
| Lengte | 149 cm |
| Breedte | 79 cm |
| Hoogte | 128 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Himoinsa HYW 13 Yanmar Mecc Alte Spa 13 kVA Supersilent generatorset Stage 5 New ! Nieuwe Stage 5 generatorset Diverse nieuwe generatorsets uit voorraad leverbaar, neem contact op ! Met: - Supersilent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van circa 100 liter - Lekbak - Automatische start en handmatige start - Diverse stekkeraansluitingen 1 x 16 Ampere 400 Volt 1 x Schucko 230 Volt - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Carter aftap pomp - Motorbeveiliging - Digitaal bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Set Merk : Himoinsa Model : HYW 13 Serie nr : 221008819 Gewicht : 621 kg Motor Merk : Yanmar Type : 3TNV88F-UGGEHR Motor nr : 87480 Koeling : Watergekoeld Cilinders : 3 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Mecc Alte Spa Type : ECP28 1S4 Serie nr : H099720 Vermogen : 13 kVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
