← Terug
Woodward Easygen 1000 Control Panel Generatorset Besturingspaneel Woodward
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0005023 |
| Prijs | € 750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 30 kg |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Woodward EasyGen 1000 Genset Controller Besturingsmodule Nieuw ! Overstock ! Te gebruiken voor alle vermogens van generatoren Compleet met handleiding in cd vorm. Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
