Himoinsa Hyw 17 Yanmar Stamford 19 Kva Supersilent Stage 5 Generatorset Nieuw
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2024 |
| Stocknumber | 0004579 |
| Prijs | € 11.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 19 kVA |
| Vermogen | 19 kW (26 PK) |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Lengte | 210 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 135 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Himoinsa Yanmar Stamford 19 kVA Supersilent generatorset Stage 5 ! Diverse vermogens en aantallen op voorraad, neem contact op ! Prachtige Supersilent Himoinsa Yanmar generatorsets uit voorraad leverbaar. Vermogens : 19 kVA, 35 kVA en 45 kVA Optioneel leverbaar met ingebouwde en aangesloten socketbox met diverse stekkeraansluitingen. Met: - Supersilent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van 100 liter - Lekbak - Automatische start en handmatige start - Diverse stekkeraansluitingen ( ingebouwde stekkerbox vraag naar de mogelijkheden ) - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Carter aftap pomp - Massaschakelaar accu - Motorbeveiliging - Digitaal Deep Sea Electronics DSE bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : Yanmar Type : 4TNV88-BIHR Vermogen : 18.9 kW Koeling : Watergekoeld Cilinders : 4 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Stamford Type : SOL2F1 Serie nr : G2IF232328 Vermogen : 17 KVA Continue en 19 kVA Stand By Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
