Perkins 22 Kva Supersilent Generatorset New
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2023 |
| Stocknumber | 0003867 |
| Prijs | € 10.950 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 22 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Lengte | 210 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Perkins 22 kVA Silent generatorset Nieuw ! Zeer compleet uitgevoerd met onder andere stekkerbox, Comap besturing etc. Extra degelijk uitgevoerde omkasting voor industriële toepassing met 8 cm dik geïsoleerde deuren Met extra roosterplaat om isolatie te beschermen Diverse nieuwe generatorsets direct uit voorraad leverbaar ! Met: - 40 Ampère ABB breaker - Motorverwarming - Silent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van circa 65 liter - Automatische start en handmatige start - Diverse stekkeraansluitingen 1 x 32 Ampère 400 Volt 1 x 16 Ampère 400 Volt 1 x 16 Ampère 230 Vol - Tropen radiator - Motorbeveiliging - Digitaal Comap bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : Perkins Type : 404A-22G1 Serie nr : 966062E Koeling : Watergekoeld Cilinders : 4 Toerental : 1.500 rpm Generator Vermogen : 20 kVA continue / 22 kVA standby Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
