Yanmar Hyw 17 Stamford 19 Kva Stage 5 Generatorset
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2025 |
| Stocknumber | 0003774 |
| Prijs | € 9.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 19 kVA |
| Vermogen | 19 kW (26 PK) |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Lengte | 144 cm |
| Breedte | 63 cm |
| Hoogte | 130 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Himoinsa Yanmar Stamford 19 kVA Stage 5 generatorset 2020 Stage 5 machine, volledig nieuw ! Voldoet aan alle laatste emissie eisen, direct inzetbaar ! Met: - Interne dieseltank - Automatische start en handmatige start - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Carter aftap pomp - Massaschakelaar accu - Digitaal Deep Sea Electronics DSE besturingspaneel - Uitlaatdemper - Motorbeveiliging - Digitaal bedieningspaneel Motor Merk : Yanmar Type : 4TNV88-BIHR Motor nr : 162371 Koeling : Watergekoeld Cilinders : 4 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Stamford Type : S0L2-F1 Serie nr : G20G284812 Vermogen : 19 kVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
