Perkins 33 Kva Supersilent Generatorset
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2023 |
| Stocknumber | 0003151 |
| Prijs | € 13.450 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 33 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Perkins 33 kVA Supersilent generatorset Machine is volledig nieuw en ongebruikt ! Diverse vermogens nieuw leverbaar, vraag naar de mogelijkheden ! Met: - 50 Ampère breaker - Motorverwarming - Supersilent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van circa 85 liter - Motorbeveiliging - Digitaal bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : Perkins Type : 1103A-33G Serie nr : S023534E Koeling : Watergekoeld Cilinders : 3 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Stamford Vermogen : 33 kVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
